فهرست مطالب

اهداف موسسه

زندگی نامه سردار شهید جانمحمد علی پور

موسسه فرهنگی «سردار شهید علی پور » با هدف بزرگداشت مقام شامخ شهدای مدافع حرم اهل بیت (علیهم السلام) به نشانی  www.sardarshahidalipour.ir  راه اندازی شده است.

«موسسه شهید علی پور» رسانه‌ای است برای معرفی شهدای مدافع حرم و نشان دادن اعتقادات استوار و صلابت مظلومانه خانواده‌های آنان؛ شهدای بر آمده از جغرافیای فکری سرزمینی انقلاب اسلامی با همه وسعت آن. از جان برکفان ایرانی گرفته تا مجاهدان عراقی و رزمندگان همیشه حاضر در صحنه حزب الله لبنان. از نبویون اهل سنت ایران گرفته تا فاطمیون و زینبیون افغانستانی و پاکستانی.

ما بر این اعتقادیم شهدای مدافع حرم به عنوان کسانی که سال‌ها در قامت انسان‌های معمولیِ عصر حاضر در کنار ما زیسته اند، دارای چنان ویژگی‌های شخصیتی و ابعاد وجودی کامل و جامعی هستند که می‌توان آنها را به عنوان الگوهایی استوار و تمام نشدنی به نسل جوان و فطرت‌هایِ پاکِ جویایِ حقیقت و معنویت عرضه کرد.

تلاش ما تنها بر این است تا داستان‌ زندگی و انسان‌ساز این اسطوره‌های گمنام را روایت کنیم.ما خواهان آنیم تا خون پاک بر زمین ریخته شده شهدای مدافع حرم را بار دیگر در جان و روح عطشناک خود بازیابیم چراکه معتقدیم آنان جان خود را فدا نکردند مگر اینکه بار دیگر در وجود ما متولد شوند.

«موسسه شهید علی پور» پا به عرصه وجود گذاشته است تا نقشی هرچند اندک را در حفظ میراث نسل جدید شهدا ایفا کند.

«موسسه شهید علی پور» رسانه‌ای است مردمی و «تعاملی بودن» از ویژگی‌های شاخص آن است؛ بی تردید پشتیانی فکری و مشورتی علاقه مندان به این حوزه و صاحبان قلمی که خود را مدیون شهدای مدافع حرم می‌دانند در ادامه مسیر این پایگاه و حضور موثر در فضای رسانه‌ای جامعه بسیار راه گشا و تاثیرگذار خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *